<meta name=
Mistrovství Republiky mužů 2008

Mistrovství Republiky mužů 2008

8. Prosinec 2008 | Vložil: Josef Pohl

5-7. prosinec

V Dešenicích pořádal oddíl BC Narama Plzeň MČR mužů za rok 2008. Nominaci si z našeho oddílu vybojovali těžký František Smetánka a supertěžký Tomáš Hranička.

Pátek:

Tomáš dostal volný los a v semifinále očekával favorita Šoura  z Plzně.

Váha do 91kg:  František Smetánka (SKP Pardubice) –Velecký (BC Loko Trutnov)

Toto utkání bylo odvetou za suboj v Pardubicích. Mnohem zkušenější Velecký zaskočil Frantu z počátku zápasu, kdy byl výrazněji lepším boxerem. V pozdějších kolech Fanda zabral a utkání opticky vyrovnával, na výrazné bodové vítezství Veleckého, pozdějšího stříbrného medailisty to však vliv nemělo.  Každopádně podal náš borec bojovný výkon a můžeme jen litovat smolného losu.

Sobota:

Váha nad 91kg:  Tomáš „Godzilla“ Hranička (SKP Pardubice) – Šour     (BC Thorn Plzeň)

Zápas byl velkým křtem Tomáše na velkém turnaji, kdy se svými poze deseti zápasy nastoupil proti mistrovi republiky 2005 a favoritovi turnaje Pavlu Šourovi. V tomto zápase podal výborný výkon, a tři kola držel bodový stav na přijatelné úrovni. Bohužel ve čtvrtém kole již na svého soupeře výrazně nestačil a tak obsadil na turnaji bronzovou příčku a prohrál s pozdějším mistrem republiky na body, k čemuž mu za celý oddíl gratulujeme!

Již v barvách Ústí nad Labem, zde získal titul mistra republiky pardubický odchovanec trenérů Štauda a Růžičky Martin svoboda ve váze do 69kg.  Gratulujeme ke skvělému úspěchu!

(Visited 40 times, 1 visits today)
facebooktwitterpinterestmail