<meta name=
Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

13. Leden 2009 | Vložil: Jiří Štaud

12. leden 

V Boleslavské sokolovně proběhlo další kolo juniorské ligy a II. ligy v boxu mužů. Zůčastnilo se jej 56 boxerů z 15 oddílů. Dvě výhry a dvě remízy v podání našich  čtyř borců nás řadí mezi nejlepší výpravy.

Junioři:

Váha do 69kg:  Miroslav Pulicar (SKP Pardubice) – Jelínek  (BC J. Tormy Praha)

Na Mirkovi byla znát vánoční přestávka, naštěstí na soupeři ještě více. Ve vyrovnaném utkání naknec zvítězil náš boxer na body.

Muži:

Váha do 81kg:  David Sokol (SKP Pardubice) – Korona  (TJ Rakovník)

O hlavu menší soupeř stále boxoval ve dvojitém krytu a snažil se zkracovat vzdálenost. Naopak David se pokoušel boxovat na dálku, což se mu dařilo jen částečně a utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Váha do 81kg:  Petr Kopřiva (SKP Pardubice) – Pršanec  (BC Třeboň)

Petr boxoval svůj desátý zápas, soupeř patnáctý. Dodržel taktiku určenou sekundanty a se silově boxujícím soupeřem se nepral. Boxoval hlavně přední rukou a přesně zasahoval pravačkou. Utkání vyhrál Kopr u všech rozhodčích jasně na body.

Váha nad 91kg: Marcel Balog (SKP Pardubice) – Filip (OSA Praha)

Marcel nastoupil o váhu výše, tedy v supru. Rovněž on boxoval přední rukou a snažil se s těžším soupeřem neprat, což se mu, až na dvě výměny ve druhém kole, dařilo. Boxoval velice technicky a takticky, přesto rozhodší vyhlásili remízu. Domnívám se, že měl Marcel vyhrát.

Příští utkání se koná 24.1.2009 v Plzni na Bacardi.

(Visited 29 times, 1 visits today)
facebooktwitterpinterestmail