<meta name=
Mistrovství ČR kadetů a školní mládeže 2012

Mistrovství ČR kadetů a školní mládeže 2012

12. Březen 2012 | Vložil: Josef Pohl

O víkendu 9.-11.3.  se konalo MČR , jehož pořádání se zhostil  klub BC Poruba. Za SKP box se zde skvělým výkonem prezentoval Martin Kubát v pérové váze v kategorii školní mládeže, kde si vybojoval bronzovou medaili.

Martin je velký talent, což potvrdil v semifinálovém souboji s úřadujícím mistrem republiky v boxu i kickboxu Davidem Kotrčem z KBC Příbram. Do prvního kola Martin vlétl jako tornádo a neustálou aktivitou nepouštěl soupeře k jeho obávaným kombinacím a toto kolo o dva body zvítězil. V druhém kole se již boj opticky vyrovnal a diváci se mohli těšit z  pěkného a bojovného utkání. I po druhém kole jsme vedli těsně o jeden bod .  Třetí kolo pokračovalo opět vyrovnanou bitvou, ve které nechtěl ani jeden z borců ustoupit.

Bohužel pro náš klub byl o jeden bod vyhlášen vítězem soupeř poměrem 15:14. Martin si ale stejně zaslouží pochvalu za bojovnost  s jakou se utkal, s velmi kvalitním a zkušenějším soupeřem a věříme, že za rok to již výjde. Poděkování patří trenérovi BC Poruba Miroslavu Toráčovi za skvěle připravené mistrovství.

(Visited 25 times, 1 visits today)
facebooktwitterpinterestmail