<meta name=
Ústecký pohár mládeže 2013

29. Říjen 2013 | Vložil: Jiří Štaud
Ústí nad Labem     Od 25 do 27.10.2013 proběhl v Ústí nad Labem mezinárodní turnaj v boxu kadetů, kterého se zůčastnilo 32 boxerů ze 6 států. Turnaj byl velice kvalitně obsazen, bohužel v některých vahách bylo málo boxerů a měl být doplněn Českými boxery. Naneštěstí pouze ve váze do 70 kg, kde startoval náš Martin Kubát byli dva boxeři a tak Martin postoupil přímo do finále a nemohl odboxovat více zápasů a tak získat mezinárodní zkušenosti.

usti1

do 70kg:

Martin Kubát (SKP Pardubice) –  Carlo HORLBOG ( Německo)

Martin dbal rad svých sekundantů Jiřího Štauda a reprezentačního trenéra Martina Svobody a v hledišti hlasitě fandícího Josefa Pohla a boxoval na dálku. Dobře uhýbal do stran a vracel se do útoku. Zaslouženě vyhrál u všeh tří bodoých rozhodčích na body a získal Ústecký pohár ve váze do 70 kg.