<meta name=
MČR v boxu Školní mládeže a Kadetů 2014

MČR v boxu Školní mládeže a Kadetů 2014

17. Únor 2014 | Vložil: Jiří Štaud
České Budějovice 14.-16.2.2014   Mistrovství se zůčastnilo rekordních 121 boxerů, což dokazuje, že členská základna boxu v ČR stále narůstá. Boxeři SKP Pardubice dosáhli výborných výsledků. Všichni nominovaní, tedy PECHA, HAMID, KUBÁT a GAŠPAR se v neděli postavili na stupně vítězů.

ahmed

Školní mládež:

do 57kg:

Ahmed HAMID (SKP Pardubice)ve vyřazovacích bojích a poté v semifinále porazil  MIŽIKÁRA (Dukla Olomouc)  a ASLAKOVA (Palaestra Praha) oba technickým KO. Ve finále prohrál těsně 2-1 na body nad KNOREM (BC Chlumec).

ahmed

Kadeti:

do 52kg:

Nikolav PECHA (SKP Pardubice)– postoupil volným losem do semifinále a zde prohrál po velkém boji s RUŽIČKOU (BC Kroměříž).
ahmed

do 70kg:

Martin KUBÁT (SKP Pardubice) – e vyřazovacích bojích porazil TKO PUŠKÁŠE (Praga Praha), v semifinále porazil MATĚJOVIČE (Baník Sokolov) rovněž TKO.  FINÁLE Martin KUBÁT – KLEBERT (BC Karviná) vyhrál ve 3 kole technickým KO.  Martin se na mistrovství dokázal velice dobře připravit, zůčastnil se zimního soustředění kadetské reprezentace a v našem oddíle navíc několika osobních tréninků. Všechny soupeře na republice porazil před limitem a získal titul mistra ČR.

 ahmed

do 80kg:

Ludvík GAŠPAR (SKP Pardubice) –  postoupil volným losem do semifinále, zde porazil TKO JÁ NA ( DTJ Prostějov).  FINÁLE Ludvík GAŠPAR – HAVEL ( Pražský Rohovník). Utkání bylo vyrovnané, ale na konci 1 kola si Ludva obnovil zranění ramene, které si přivodil na boxu v Mladé Boleslavi a prohrál TKO.

ahmed

Jedna bronzová, dvě stříbrné a jedna zlatá náš oddíl zařadila mezi nejlepší celky mistrovství ČR, což je pro SKP Pardubice výrazný úspěch. Trenéři Jiří Štaud a Josef Pohl všem zůčastněným děkují za vzornou reprezentaci oddílu.

(Visited 309 times, 1 visits today)
facebooktwitterpinterestmail